+370 618 11313     info@ukas.lt

Bet kurios įmonės, organizacijos ar įstaigos biuro baldai, kurie profesionaliai ir skoningai integruoti interjero visumoje, atspindi tikrąjį įmonės veidą bei sukuria sveiką darbinę aplinką čia dirbantiems.

Šiandien Lietuvoje pastebima teigiama tendencija – darbuotojui sukurti kuo patogesnę ir sveikesnę darbo vietą, kuri didina darbo našumą bei gerina darbo aplinką. Todėl darbdaviai noriai investuoja į darbuotojų darbo vietų kūrimą, atitinkančių visus ergonomiškumo bei aplinkosaugos reikalavimus ir rekomendacijas. O biuro baldus, pagamintus iš ekologiškų medžiagų, gamintojai ir naudotojai pakelia į aukštesnį lygmenį.

Darbo higienos specialistai, remdamiesi atliktais išsamiais tyrimais, rekomenduoja 50% darbo laiko praleisti sėdint, 25% – stovint, 25% – judant, o darbinę padėtį keisti 2-4 kartus per valandą. Tai įgyvendinti padeda profesionalūs biuro baldų projektuotojai, kurie puikiai išmano darbo vietų ergonomiką ir baldų funkcionalumą.

Patogiausiai darbo vietoje jaučiasi asmenys, dirbantys kaitaliojant kūno pozicijas darbo metu. Žinoma, komfortiškam darbui labai svarbi yra ergonominė kėdė, kuri yra sukurta siekiant apsaugoti dirbantį žmogų nuo stuburo ar kitų sveikatos problemų. Remiantis analogiškais argumentais parenkamas darbo vietos stalas, priestalis ar jų komplektas. Šiuolaikiškai kuriant ergonomiškas darbo vietas nevengiama ir reguliuojamo aukščio stalų, kurie leidžia keisti darbinę padėtį iš sėdimo į stovimą bet kuriuo darbo dienos metu.

Mes siūlome kokybiškus ir ergonomiškus biuro baldus, kuriuos profesionaliai Jums suprojektuos mūsų dizaineriai, techninius sprendimus padės įgyvendinti konstruktoriai, o Jūsų pasitenkinimas mūsų atliktu darbu atsispindės darbuotojų šypsenose.