+370 600 16626     info@ukas.lt     ISO 9001   ISO 9001

ŪKAS reprezentuoja aukščiausios kokybės, modernius, laiko dvasią atitinkančius nestandartinius namų, biuro bei visuomeninius baldus ir siūlo įdomių bei patrauklių interjero dizaino sprendimų įgyvendinimo galimybes.

Šiandien esame atradę sėkmingą nišą Lietuvos bei Baltijos rinkose. Investuodami į gamybos modernizavimą, gaminame aukštos kokybės įvairios paskirties, neserijinės gamybos baldus. Lanksčiai prisitaikydami prie novatoriško gyvenimo poreikių, atitinkamai vertiname ir performuojame gamybos procesus. Atsižvelgdami į pasaulio baldų dizaino rinkos tendencijas, gaminame modernius, ergonomiškus ir kokybiškus baldus. Siekdami įgyvendinti įvairius vartotojų poreikius, ateityje ketiname plėsti baldų gamybą iš medžio masyvo.

  • img
  • img
  • img

Strategija ir tikslai

ŪKAS plečia savo rinką siekdamas aukščiausios gaminių kokybės, atsakingai vertina darbuotojus ir klientus bei tvirtai konkuruoja su kitomis įmonėmis pasiryžęs tapti pirmaujančiu nestandartinių ir individualiai užsakytų korpusinių bei minkštų baldų gamintoju Lietuvoje. Savo sėkmingos veiklos stabilumą grindžiame nekintamomis vertybėmis nuolat prie jų grįždami ir naujai į jas pažvelgdami. Įvertindami ilgametę savo veiklos patirtį, visada renkamės išbandytus sėkmės faktorius: klientą, kokybę, profesinį tobulėjimą ir geranorišką konkurenciją rinkoje. Būti moderniu gamintoju ir siekti kokybės bei kiekybės įvertinant klientų lūkesčius bei naujos rinkos – Europos Sąjungos – galimybes – tai ŪKO vizija, kuri grindžiama tikslingomis priemonėmis bei kryptinga veikla. Mūsų sėkmės formulė visiškai paprasta – profesionalumas yra garantas, įprasminantis ŪKO prekinio ženklo vardą. Profesionalumo, kaip prioritetinės vertybės, reikalavimas taikomas visur – tiek proceso viduje, tiek išorėje. Visuotinė profesionalumo idėja, įgyvendinta praktinėje veikloje, naudinga ir darbuotojams, ir klientams. Tai skatina žengti pirmyn, motyvuoja tobulinti savo įgūdžius bei gebėjimus, siekti paties geriausio klientų įvertinimo. Klientai patenkinti mūsų darbu, nes geras gaminys – tai patikimumo garantas.

Sertifikatai

ohsas-logo

 

Uždaroji akcinė bendrovė “Vakarų ūkas ” yra įdiegusi ISO 9001, OHSAS 18001 kokybės vadybos sistemas,  jai buvo atlikti įmonės sertifikavimo darbai.

Dėmesys kokybei

Dėmesys kokybei – vienas iš svarbiausių ŪKO sau keliamų reikalavimų. Kokybės siekiama visur – valdant procesus, tausojant aplinką ir darbuotojų sveikatą, dirbant ir mokantis, priimant sprendimus. Todėl mūsų vizija – palaipsniška visų vadybos sistemų sąveika, apimanti verslo vadybos sistemą, galinti patenkinti visas suinteresuotas asmenų grupes: visuomenę, akcininkus, vartotojus ir pačius darbuotojus. Būdami lankstūs ir dinamiški, reaguojame į kiekvieną kliento pageidavimą, operatyviai įgyvendiname naujoves gamybos procese garantuodami ŪKO gaminių kokybę.

Rinkitės mus, nes

Esame baldų srities profesionalai

Gaminame iš įvairių medžiagų

Naudojame kokybišką furnitūrą

Gaminame, atvežame, montuojame

Taikome garantiją atliktiems darbams

Suformavome lanksčią kainų politiką