+370 618 11313     info@ukas.lt

Ai, koks malonus netikėtumas…

Netikėtiems verslo susitikimams, iš anksto planuojamai konferencijai ar planiniam posėdžiui būtinas posėdžių /pasitarimų kambarys. Šioje erdvėje Jūs galėsite diskutuoti su svečiais ir klientais, ginčytis ir aptarinėti kasdieninius rūpesčius su bendradarbiais priimant svarbius įmonei ar įstaigai sprendimus, arba pritaikyti šią darbo zoną kasdieninio darbuotojų atokvėpio ir poilsio reikmėms.

Pasitarimų kambario baldai netsiejami nuo įmonės ar įstaigos vadovo darbo vietos, todėl subtiliai ir elegantiškai pritaikyti vadovo darbo vietos stiliaus elementai su nepastebimai įntegruota kokybiška telekomunikacijos, kavinės ar maitinimo įranga būtina sėkmingo verslo palaikymui bei vystymui.

Tinkamai suprojektuoti modernūs pasitarimų kambario baldai gali susidaryti iš kelių dalių ar konferencijoms skirtų stilingų ar didelių komplektų.

Tam reikalui labai pasitarnauja „nuimamų kojų“ technologija, leidžianti iš nedidelės pasitarimų erdvės greitai suformuoti erdvią konferencijų ar susirinkimų salę, tinkamą didesnei grupei žmonių.

Profesionaliai projektuojant pasitarimų kambario baldus galimos įvairios išdėstymo ir stalų formos. Apskritas stalas su integruotu natūralios odos intarpu tinka 4 – 8 posėdžio dalyvių darbui. Ovalūs stalai su integruota telekomunikacine įranga tinkami 6 – 12 posėdžiaujančių žmonių grupei. O kompleksiškai naudojant stačiakampius ir pusapvalius stalus įmanoma stilingai ir elegantiškai suformuoti dideles pasitarimų erdves skirtas didesnei nei 12 žmonių grupei.

Patikėkite savo rūpestį mūsų profesionalams ir užmirškite galvos skausmą dėl posėdžių/pasitarimų erdvės, kartu su stilingomis, patogiomis ir elegantiškomis kėdėmis, pritaikytomis ilgesniam sėdimam darbui pasitarimų metu.