+370 600 16626     info@ukas.lt    ES PROJEKTAI     ISO 9001   ISO 45001

Profesionalus ir originalus priimamojo baldų dizainas, ergonomika bei subtili elegancija puikiai atspindi bet kurios įmonės, nemėgstančios nuobodžios kasdienybės ir turinčioms išskirtinį skonį, verslo veidą.

„Ūkas“ suteiks jums galimybę įsigyti viską, kas reikalinga šiuolaikiniam biurui ar biuro interjerui. Glaudžiai bendradarbiaudami su daugeliu tiekėjų, galime Jums pasiūlyti ne tik kokybiškus priimamojo, biuro ar vadovo baldus, bet ir kėdes bei visus Jūsų biurui pageidaujamus komplektuojančius elementus.

Drąsiai galima teigti, kad „Ūko“ gaminami priimamojo baldai atitinka griežčiausius ergonomikos bei estetikos reikalavimus, keliamus priimamojo baldams pagamintiems didžiausiose ir žymiausiose Europos biuro baldų gamyklose.

Priimamojo baldai gali būti projektuojami atskirais moduliais ir skirtingomis spalvinėmis gamomis. Tai padeda optimaliai išnaudoti patalpą, kurioje stovi priimamojo baldai ir pilnai patenkinti įmonės administratorės ir sekretorės darbo vietos įrengimo reikalavimus.

Natūralios priimamojo baldų formos, skirtos tiek riboto ploto, tiek ir didelėms patalpoms, paryškinamos apšviečiant integruotomis šiuolaikinėmis LED šviestuvų sistemomis.

Standartinio stalo aukščio stalviršis tinkamas betarpiškam bendravimui su Klientais sėdint darbo vietoje arba dirbant su dokumentais. Paaukštinta priimamojo baldo dalis slepia kompiuterinę techniką bei vertikalią lentyną, skirtą dokumentų segtuvams ar failams. Paaukštintos dalies poliruoto, grūdinto stiklo stalviršis ar lakuoti fasado elementai pabrėžia priimamojo baldo išskirtinumą bei eleganciją.

Garsą sugeriančios pertvarų sistemos, kokybiškos stalčių bėgelių sistemos, naudojamos stalčių spintelėse, šviesą sklaidantys itin kokybiški darbiniai paviršiai – tai tik keletas sprendimų, padedančių įsitvirtinti šiuolaikinėje priimamojo baldų gamintojų rinkoje.