+370 618 11313     info@ukas.lt

Įmonės ar įstaigos vadovo kabinetas – tai specifinė patalpa, kurioje priimami itin atsakingi ir svarbūs sprendimai susįję su visos įmonės gyvavimu bei perspektyvomis. Skoningai ir prabangiai įrengtas vadovo kabinetas, apgalvojus visas baldų smulkmenas ir interjero elementus, besąlygiškai padeda sėkmingo verslo gyvavimui ir plėtrai.

Projektuojant vadovo kabineto baldus labai svarbu suderinti klasikinių ir šiuolaikinių baldų stilius, kuriuose meistriškai būtų integruoti šiuolaikiniai baldų elementai, naudojant kokybiškas medžiagas bei komplektuojančias detales, garantuojančias maksimalų komfortą juos eksploatuojant. Nežiūrint į besikeičiančius meninius vadovo baldų mados stilius bei kryptis, šiems stiliams būdingas formas, detales, medžiagas ir konstrukcijas, matmenys, atitinkantys fizinius žmogaus duomenis, lieka praktiškai nepakitę. Todėl, ergonominiai reikalavimai, papildantys estetinius reikalavimus, sudaro puikias sąlygas patogiai naudoti mūsų įmonėje pagamintus vadovo baldus svarbių susitikimų, posėdžių metu bei kasdieniniam darbui.

Kokybiški ir ergonomiški vadovo baldai – tinkamiausias sprendimas šiuolaikiniam vadovui, suderinant išskirtinę prabangą, individualų stilių ir patogią eksploataciją.