+370 618 11313     info@ukas.lt

Siūlome Jūsų pasirinktos medžiagos presavimo paslauga ant įvairaus storio medienos drožlių plokštės (MDP), medžio dulkių plokštės (angl. Medium Density Fibreboard) (MDF) arba faneros. Klientui pageidaujant, faneruotiems ruošiniams siūlome formatavimo pagal pateiktus matmenis paslaugą, briaunų apdailinimo bei šlifavimo paslaugas.

Maksimalus presuojamo ir apdirbamo paviršiaus dydis 2500 mm x 2000 mm, storis 100 mm.

Kaip pagrindas faneravimui dažniausiai naudojama:
Medienos drožlių plokštė (MDP)

mdp

Medienos drožlių plokštė – tai trijų suklijuotų sluoksnių, supresuota, nušlifuota medienos drožlių plokštė, atitinkanti EN312.

Medienos drožlių plokštė – tai aukščiausios kokybės žaliava baldų gamyboje, kurios naudojimo populiarumą lemia optimaliausias kainos ir kokybės santykis.

Vidutinis plokštės tankis: 650 kg/m³.
Galimi naudojamos MDP storiai:
8, 12, 15, 16, 18, 25, 28, 36 mm.

Medžio dulkių plokštė (MDF)

mdf

MDF plokštė (angl. Medium Density Fibreboard) gaminama iš natūralios medienos plaušelių (fibrų), kurie surišami jų vėlimo ir suspaudimo būdu. Dėl savo puikių apdirbimo savybių, patvarumo ir tolygaus tankio visame ruošinio plote, ji dažniausiai naudojama baldų fasadų gamyboje.

Vidutinis plokštės tankis: 700 kg/m³.
Galimi naudojamos MDF storiai:
6, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 22, 25, 30, 35, 38, 40 mm.

Fanera

faniera

Daugiasluoksnė fanera beržiniu pagrindu yra ideali medžiaga statybos ir baldų pramonei. Daugiasluoksnės faneros aukšto lygio fiziniai ir mechaniniai parametrai, ypatingas ilgaamžiškumas, puikus atsparumas vandeniui ir paviršiaus kietumas yra aukštai vertinami daugelyje pramonės šakų.

Vidutinis faneros tankis: 640 – 1000 kg/m³.
Galimi naudojamos faneros storiai:
4, 5, 6.5, 8, 9, 12, 15, 18, 19, 21, 24, 27, 30, 35, 40, 50mm

Pagrindai faneruojami naudojant:
Drožtinė faneruotė

droztine

Gaminama iš kietos, gražios spalvos ir tekstūros medienos. Ji gali būti ne tik drožiama peiliais, bet ir pjaunama itin plonais pjūklais. Faneruote vadinami ploni nuo 0.5mm storio ir siauri nuo 80mm, bei platesni drožti, natūralios medienos lakštai. Svarbiausias drožtinės faneruotės ypatumas – tekstūra, kurios dekoratyvumą lemia ne tik medienos rūšis, bet ir drožimo kryptis. Užsisakant drožtinės faneruotės gaminius būtina prisiminti kad du vienodi medžiai miške neauga, todėl skirtingų detalių raštas gali skirtis. Drožtinė faneruotė skirstoma pagal tai iš kokio medžio yra drožiama (ąžuolas, uosis, bukas ir t.t.).

Drožtinė faneruotė taip pat skirstoma pagal raštą:

Radialinę Pusiau radialinę Tangentinę

rastasradialas rastaspusiauradialas rastastangentas

Lakštinė faneruotė

lakstine

Gaminama iš greitai augančių medžių, juos pjaustant, klijuojant, formuojant, bei tonuojant, taip išgaunant natūralaus vaizdo ar gamtoje retai pasitaikančias medienos struktūras ir spalvas. Lakštinės faneruotės lakštai būna nuo 0.5 mm storio ir nuo 30 cm pločio. Visi vienos rūšies lakštinės faneruotės lakštai yra vienodos spalvos ir rašto struktūros. Lakštinę faneruotę klientai dažniausiai renkasi tada, kai neranda pageidaujamos spalvos ar struktūros natūralios faneruotės arba nori, kad visos detalės būtų identiškos spalvos ir struktūros.

Aukšto slėgio laminatas (HPL)

hpl

HPL – aukšto slėgio laminato (angl. high presure laminate) plokštės – tai aukštos kokybės daugiasluoksnė medžiaga, skirta baldų gamybai, pastatų lauko fasadų ir vidaus apdailai. HPL plokštę sudaro išoriniai dekoratyviniai paviršiai ir vidiniai supresuoti celiuliozės pluošto sluoksniai, impregnuoti termoaktyviomis fenolio dervomis. Šios plokštės yra didelio tankio, homogeninės , be oro tarpų, chemiškai neaktyvios , su ypatingai atspariu mechaniniams pažeidimams dekoratyviniu paviršiumi.

Pageidaujant Klientams, teikiama drožtinės ir lakštinės faneruotės susiuvimo į reikiamo dydžio apklotus paslauga. Ši paslauga ypač aktuali baldinių medžiagų tiekėjams bei baldų gamintojams, siekiantiems kokybės ir išskirtinumo savo produkcijai.

susiutasapklotas

Natūralaus lukšto ir aukšto slėgio laminato presavimo paslaugų įkainiai

1) 3* – pozicija – kaina pateikta klijuojant matinės tekstūros HPL. Blizgaus HPL nepresuojame.
2) 6*-7* – pozicijos – kaina pateikta Įskaitant lukšto ar HPL briaunų kainas.
3) Į kainą įskaičiuotas gaminių pakavimas į polietileninę plėvelę.
4) Į kainą neįskaičiuota transporto paslauga.
5) Pastoviems klientams kainos nustatomos atskiru susitarimu.